Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


O NÁS
O NÁS

Dovolte mi podělit se s Vámi o můj příběh, který mě dovedl až k psaní tohoto článku a založení internetového obchodu pro Vás.

 

Vše začalo v roce 2000, kdy jsem od svých rodičů dostal starší rodinný domek. Jelikož bylo vše „původní“, rozhodl jsem se po konzultaci s odborníky nechat domek kompletně zrekonstruovat.

Proběhla výměna oken, rozvodů vody, elektřiny, topení, odpadů, udělaly se nové omítky, atd.  A vše se zdálo být v pořádku.

 

Po šesti letech, právě když jsme trávili čas na dovolené, mě kolem půlnoci volala moje matka, která bydlí v domě s námi, že z koupelny v patře se „valí“ po schodech do přízemí voda. Nasedli jsme do auta, a po čtyřech  hodinách cesty jsme se ocitli v ložnici, kde pršelo ze stropu, probíjela elektřina, voda tekla po schodech a protékala i stropem kuchyně... No příjemný návrat z dovolené to opravdu nebyl. Příčinou všeho byla prasklá pancéřová hadice přívodu vody k baterii umyvadla v prvním patře. Vyměnili jsme tedy preventivně všechny hadice, které v domě byly za nové s tím, že jsme v danou chvíli udělali maximum, aby se situace již neopakovala. Uvedení domu do původního stavu mi zabralo celých 6 měsíců. Bohužel jsem neměl dům pojištěn, tak jsem náklady na rekonstrukci platil ze svého.

 

V roce 2014, kolem páté hodiny ranní, mě probudilo ze spánku kapání vody. Rychle jsme rozsvítili a viděli jsme již vodu, která kapala přes lustr přímo do postele. Celá situace se opakovala. Štěstí v neštěstí jsme měli v tom, že jsme alespoň byli doma a mohli jsme okamžitě zastavit hlavní uzávěr vody a tím minimalizovat škody. I tak bylo opět poškozeno mnoho věcí (rozklížený nábytek, místy opadané omítky, zvlněné plovoucí podlahy, promočené sádrokartonové podhledy...). A opět následovala částečná rekonstrukce domu. Naštěstí byl dům již pojištěn. Také tentokrát byla příčinou prasklá pancéřovaná hadice a to pro změnu k toaletě.

 

Když jsme zavolali likvidátora naší pojišťovny, mimo jiné nám sdělil, že průměrně řeší měsíčně 13 případů, kdy je důvodem poškození majetku prasklá pancéřová hadice.

 

S touto situací jsem se již nehodlal smířit a hledal jiné, spolehlivější řešení přívodu vody do stojánkových baterií a k nádrži toalety. Během tohoto hledání jsem se také setkával se obdobnou zkušeností řady mých kamarádů a kolegů s praskajícími hadicemi a to mě neustále motivovalo pátrat dále.

 

A našel jsem …

 

Ti, kteří někdy byli v Itálii a podívali se pod jakékoliv umyvadlo, nalezli tam právě tyto trubky, které Vám na našich stránkách nabízíme. Jedná se o řešení, které má více než stoletou tradici a je absolutně spolehlivé a hygienické. Výrobcem je lídr italského trhu. Trubky jsou zhotoveny z mědi, tloušťka stěny je 1mm a zvenku jsou pro zvýšení estetického dojmu pochromovány.

 

Ano, jejich výměna není tak jednoduchá jako u pancéřových hadic, kde tuto výměnu zvládne kdokoli, ale toto negativum je vyváženo 100% spolehlivostí. A ta jistota a klidný spánek za to stojí. Garantuji Vám, že šikovný kutil to zvládne sám a těm co si na to netroufají, nabízíme služby našich spolupracujících instalatérských firem. Kontakty pro Zlínský kraj naleznete v sekci KONTAKTY - INSTALATÉRSKÉ FIRMY.

 

Založení těchto internetových stránek není cílený obchodní záměr, je to odpověď na zájem našeho okolí na koupi těchto trubek, vyvolaný jejich negativní zkušeností s praskajícími pancéřovanými hadicemi.

 

Měděné trubky, které vám nabízíme na našich stránkách, bohužel nikde v supermarketu nekoupíte. České supermarkety mají v nabídce stále jen standardně dodávané hadice, protože jsou si vědomi toho, že zákazník si prasklou hadičku půjde koupit znovu, jelikož trubky nevedou. Přinejlepším přijde zákazník opakovaně a pravidelně po třech letech v domnění, že si zachránil domácnost. Protože je málo těch, kteří vědí, že existuje trvalé a 100% bezpečné a spolehlivé řešení.

Existují dvě možná řešení.

Zakoupit "lepší" stojánkovou baterii v ceně cca od 10.000,- korun. Tyto baterie již tato trubky obsahují. A nebo koupit tyto trubky samostatně.

A to vám nabízíme my …